Erdoğan, Muharrem İnce'yi eleştirdi 2. ordu komutanı alkışladı

2455 izlenme02 Haziran 2018
Reklamlar
Tayyip Erdoğan, geçen gün partisince Malatya’da düzenlenen mitingden sonra Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) tarafından organize edilen “Esnaf buluşmasına” katılmıştı.

Erdoğan burada cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’yi hedef alarak “Çırağa dükkan teslim edilmez. Siyasetin çıraklarına da Türkiye emanet edilmez. Siyasette hiçbir başarısı, hiçbir tecrübesi olmayanlara ülkenin yönetimini asla veremeyiz. Kardeşlerim; girdiği her yarışı kaybedenlerin ne kendilerine, ne de milletimize verebilecekleri bir şey yoktur” demişti.

Erdoğan’ı bu sözleri salonun ön sıralarında bulunan TESK ve TOBB gibi sermaye patronlarından büyük alkış alırken, alkışlayanlar arasında 2. Ordu Komutanı İsmail Metin Temel’in de bulunması dikkat çekti. Temel, Erdoğan’ın alaylı sözlerini alkışlarken yüzündeki gülümsemeyi de saklama gereği dahi duymadı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

48 Günde Devr-i alem 400 bin kişinin emekliliği iptal edildi iddiası Muharrem İnce yandaş kanalda Erdoğan'a meydan okudu ; '' İstediğin televizyon kanalında buluşalım '' Arap ülkesi değil Büyükada

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Muharrem İnce Burdur'da , Erdoğan'ın Demirtaş üzerinden attığı iftiralara bakın nasıl cevap veriyor ..