Anasayfa
15 Mayıs 2020 ( 15934 izlenme )
Reklamlar

Fatih Altaylı'dan Rtük'e ''5 Dakika Delikanlı Olun''

Gazeteci Fatih Altaylı, bugünkü köşe yazısında RTÜK’e eleştiride bulundu. 50 kişilik ölüm listesi hazırladığını söyleyen Sevda Noyan’ın RTÜK toplantısında gündeme dahi getirilmemesini sert sözlerle eleştiren Altaylı "Beş dakika delikanlı olun" dedi."15 Temmuz kursağımızda kaldı, istediklerimizi yapamadık. Bizim aile 50 kişiyi götürür" diyerek tepki çeken o kadının katıldığı programın RTÜK’te masaya dahi yatırılmadığını söyleyen Altaylı, "Beş dakika delikanlı olun söyleyin, ben söylesem ne yapardınız!" dedi.

Altaylı, köşe yazısının ilgili kısımlarında şu ifadeleri kullandı:

"RTÜK’e bayılıyorum. Bir televizyon kanalında insanların tehdit edilmesini, iç savaş çığırtkanlığı yapılmasını, bir kadının çıkıp ölüm listelerinin hazırladığını, komşularını öldürmek istediğini söylemesini çok normal bulmuş.

O kadar normal bulmuş ki, bu konuyu görüşmek için yapılan olağanüstü görüşme çağrısına uymamış.

Programı ele almamış.

Acaba bu hafta ben aynı sözleri kelimesine dokunmadan benim programda tekrarlasam bana ne yaparlar!"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Skandalı ortaya çıkaran hastane personeli: Yılda 450-500 hamile çocuk geliyor Ekrem İmamoğlu, tayyip'in damadıyla ilgili soruyu cevaplayıp Deprem için yapılan hazırlıkları anlattı Erzurum Karaçoban’da İYİ Parti Ilçe Başkanı vurularak öldürüldü Ersan Şen: Gerekçesiz seçim iptal ederseniz sonuç bu olur