Anasayfa
23 Nisan 2018 ( 415 izlenme )
Reklamlar

İstanbul Şehir Tiyatrolarında skandal!

İstanbul Şehir Tiyatroları’nda skandal! Metin Külünk’ten ailesine özel gösterim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) CHP'li Meclis üyesi Hüseyin Sağ, AKP Milletvekili Metin Külünk’ün Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde 'Pollyanna' oyunun iptal ettirdiğini ve ailesine özel olarak 'Bizim Aile' oyununu sahnelettiğini öne sürdü.


Odatv’nin haberine göre, İBB’nin CHP’li Meclis Üyesi Sağ, AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk'ün geçtiğimiz 1 Nisan’da Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde sahnelenmesi planlanan ‘Pollyanna’ müzikalini iptal ettirdiğini ve ailesine özel olarak ‘Bizim Aile’ oyununu sahnelettirdiğini iddia etti.

Açıklama yapan Sağ, konuyu Başbakanlık İletişim Merkezi’ne (BİMER) yazacağını, önümüzdeki ay da İBB Meclis gündemine taşıyacağını söyledi. İBB Şehir Tiyatroları’nda görevli olanların olayı şaşkınlıkla karşıladığı ve şoke olduğu öğrenildi.

Bu arada İBB Şehir Tiyatroları’nın Nisan ayı takvimine göre; 1 Nisan’da Üsküdar Musahipzade Celal Sahnesi’nde herhangi bir temsil verilmediği görüldü.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Şimşek: 14 yıl daha böyle yönetirsek Avrupa ile arayı kapatıyoruz Dün haçlı ittifakı, bugün Vatikan ziyareti Yurt dışında yaşayan bir kadın 2 kere oy kullandığını sosyal medya hesabından itiraf etti ERDOĞAN VE AİLESİNİN SERVETİ DÜNYA’YI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ