Anasayfa
04 Haziran 2018 ( 2291 izlenme )
Reklamlar

Gaziantepspor başkanı İYİ parti genel başkanı Meral Akşener'i tehdit etti

GAZİANTEPSPOR BAŞKANI MERAL AKŞENER'i TEHDİT ETTİ


Gaziantepspor Başkanı, Meral Akşener'i ölümle tehdit etti!

Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin, İYİ Parti lideri Meral Akşener'le ilgili skandal ifadeler kullandı.

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’in ve konvoyunun önü Gaziantep’te kesilmişti. AKP’li Gaziantep Belediyesi’ne ait bir çöp kamyonu tarafından Meral Akşener’in konvoyunun önünün kesilmesi sırasında, Meral Akşener sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak açıklama yapmıştı.

Akşener konvoyunun önünün kesilmesiyle ilgili, “Yazıktır. Yazıklar olsun. Vali’ye yazıklar olsun, belediye başkanına yazıklar olsun. Hem de çöp kamyonu” demişti.

OIayın ardından Gaziantepspor Başkanı Hasan Şahin'den skandal ifadeler geldi. Twitter'dan bir mesaj paylaşan Şahin, "Gaziantepspor atkısını herkes takabilir. Teröristler hariç. FETÖ'cü Meral Akşener bu atkıya seni kurban ederim." yazdı. Şahin sonrasında hesabını kapattı.

İşte o skandal mesaj


MERAL AKŞENER'İN OLAY YARATAN KONUŞMALARINDAN BİRİ

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Halk Arenasının, 15 Haziran’daki programına yasak getirildi Filmde oynama karşılığında otelini filmcilere açan siyasetçi Emeklilikte yaşa takılanlar için yasa çıkarılırsa kimler faydalanacak ? Tarikat Liderinden skandal sözler ; ''Türkiye Cumhuriyeti son buldu artık Osmanlı var .. ''