Kılıçdaroğlu 'Beşli Çete' Dedi Meclis Tv. Anında Yayını kesti

1342 izlenme 02 Ekim 2019
Reklamlar
Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu’nun gündeminde İstanbul’daki olası bir deprem için toplanan 36 milyar dolar paranın akıbeti ile IMF tarafından hazırlatıldığını savunduğu ‘yeni ekonomi programı’ vardı.

Her siyasi partinin grup toplantısını canlı yayınlayan TBMM Tv ise saat 13:30 sıralarında başlayan CHP grup toplantısı canlı yayınını başladıktan yaklaşık 25 dakika sonra kesti.

Bir süre Meclis’teki kütüphane tanıtımını ekrana getiren TBMM Tv rejisi daha sonra Meclis’teki oturuma döndü. Kısa süreliğine Meclis Başkanı Mustafa Şentop’ın açış konuşmasını yayımlayan TBMM Tv, buradaki oturum sona ermesine rağmen CHP grup salonuna yayın için dönüş yapmadı. TBMM Tv’nin dünkü Meclis açılış törenine ait görüntüleri ekrana taşıdığı görüldü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Chp'li vekilden kendisine laf atan akepe'lilere: 'Bana laf atacağınıza Trump'a tweet atın' Erdoğan Çark Etti: Önce: Ben Sadece Trump'la görüşürüm Sonra: sadece Pence ve Pompeo ile görüşeceğim Temel Karamollaoğlu, Saadet Partisi adayını çekecek misiniz sorusuna cevap verdi Akp döneminde İstanbul Belediyesi, TÜGVA yöneticilerini maaşa bağlamış.