Kılıçdaroğlu 'Beşli Çete' Dedi Meclis Tv. Anında Yayını kesti

1217 izlenme02 Ekim 2019
Reklamlar
Kemal Kılıçdaroğlu partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu’nun gündeminde İstanbul’daki olası bir deprem için toplanan 36 milyar dolar paranın akıbeti ile IMF tarafından hazırlatıldığını savunduğu ‘yeni ekonomi programı’ vardı.

Her siyasi partinin grup toplantısını canlı yayınlayan TBMM Tv ise saat 13:30 sıralarında başlayan CHP grup toplantısı canlı yayınını başladıktan yaklaşık 25 dakika sonra kesti.

Bir süre Meclis’teki kütüphane tanıtımını ekrana getiren TBMM Tv rejisi daha sonra Meclis’teki oturuma döndü. Kısa süreliğine Meclis Başkanı Mustafa Şentop’ın açış konuşmasını yayımlayan TBMM Tv, buradaki oturum sona ermesine rağmen CHP grup salonuna yayın için dönüş yapmadı. TBMM Tv’nin dünkü Meclis açılış törenine ait görüntüleri ekrana taşıdığı görüldü.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mhp'li vekil, akepe'ye ve Erdoğan'a oy vermeyin çağrısı yaptı Dış basında bakın Türkiye ve Erdoğan'dan nasıl bahsediliyor .. Yalan haberleriyle meşhur kanalın palavrasını Trt Muhabiri ortaya çıkardı Miting yayını Türksat'ta sabotaja uğrayınca erdoğan'a seslendi: ' Bari Giderken 2 dakika delikanlı ol '

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Muharrem İnce: '' Referandumdaki numarayı yeniden yapacaklar.ne yaparlarsa yapsınlar kazanacağız''