Akepe genel başkanından Kılıçdaroğlu'na: Garibimin parası da yok

3538 izlenme30 Mart 2019
Reklamlar
Garibimin parası da yok

Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na açtığı davanın istinaf mahkemesinde olduğunu belirterek "Aldığımız zaman da Mehmetçik Vakfı'na hibe edeceğiz. Çünkü, garibimin parası da yok. Milletvekilleri onun için beşer bin lira yardım sandığına koyuyormuş" ifadelerinde bulundu.

Erdoğan'ın sözleri şu şekilde:

"Bana biliyorsunuz Man Adaları'nda dava açtı. Ben de o güne kadar Man Adası'nı bilmiyorum. Meğerse bizler paralarımızı Man Adası'na yatırıyormuşuz. Açtık davayı. 2.5 milyonluk dava. Kazandık. Şimdi dava istinaf mahkemesinde. Aldığımız zaman da Mehmetçik Vakfı'na hibe edeceğiz. Çünkü, garibimin parası da yok. Milletvekilleri onun için beşer bin lira yardım sandığına koyuyormuş."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Erdoğan: 'Eskiden nerede fırın? çamaşır makinesi? bay Kemal, bay Muharrem bunları görmüyor musunuz ya ? Uşaklı çoban ile Muharrem İnce arasında geçen duygusal diyalog sosyal medyada paylaşım rekorları kırıyor .. Barış Manço'nun BBC spikeriyle yaptığı röportaj sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor .. İzmirliler, İzmir Marşı’nı okutmak istemeyen Atatürk Lisesi müdürünün gidişini böyle kutladılar

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Cennette ev sahibi olmanın 2 dakikalık yolu olduğunu iddia eden din tüccarı
{}