Muharrem İnce, Mersin'de ucu bucağı görülmeyen kalabalığa konuştu 'Ben mi yanlış görüyorum'

2342 izlenme21 Haziran 2018
Reklamlar

Muharrem İnce’nin Mersin’de düzenlediği mitinge yüzbinlerce kişi katıldı. Yoğun kalabalık karşısında İnce, “Arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum yoksa 1 kilometre uzakta mı bu kalabalığın sonu. Benim gözlerde bir sorun yok değil mi? Harikasın Mersin, yok böyle bir şey" dedi.

'BALKONLAR DOLUYSA KAZANDIN DEMEKTİR'

İnce "Bir deneyimli siyasetçi diyor ki ‘meydanlar doluysa sevinebilirsin, balkonlar doluysa işler iyi demektir, çatılar da doluysa kazandın demektir.’ Bir değişimin önünde giden lider, ortasında giden durumu kavramış, arkasından giden sürüklenmiş olur ama bir değişimin karşısına çıkan mutlaka yok olur. Bir değişim rüzgarı bu tepeden tırnağa, bir dip dalgası bu. Bir halk hareketi bu. oldu bu iş. Yorgun adam gidecek, bu ülkenin başına taze bir kan gelecek” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce: Buradan açıklıyorum Erdoğan dün akşam. Kılıçdaroğlu'ndan , Erdoğan'a ; '' SEN VATAN HAİNİSİN , YÜREĞİN VARSA ŞEHİT EVLERİNDE SÖYLE O TÜRKÜLERİ '' Akepe ve Mhp'nin ortak adayı olan belediye başkanı Kadınlar gününde çalışanı tokatladı Meral Akşener , Erdoğan'ın taklidini yaptı herkesi kırdı geçirdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Miting yayını Türksat'ta sabotaja uğrayınca erdoğan'a seslendi: ' Bari Giderken 2 dakika delikanlı ol '