Muharrem İnce, Mersin'de ucu bucağı görülmeyen kalabalığa konuştu 'Ben mi yanlış görüyorum'

2310 izlenme21 Haziran 2018
Reklamlar

Muharrem İnce’nin Mersin’de düzenlediği mitinge yüzbinlerce kişi katıldı. Yoğun kalabalık karşısında İnce, “Arkadaşlar ben mi yanlış görüyorum yoksa 1 kilometre uzakta mı bu kalabalığın sonu. Benim gözlerde bir sorun yok değil mi? Harikasın Mersin, yok böyle bir şey" dedi.

'BALKONLAR DOLUYSA KAZANDIN DEMEKTİR'

İnce "Bir deneyimli siyasetçi diyor ki ‘meydanlar doluysa sevinebilirsin, balkonlar doluysa işler iyi demektir, çatılar da doluysa kazandın demektir.’ Bir değişimin önünde giden lider, ortasında giden durumu kavramış, arkasından giden sürüklenmiş olur ama bir değişimin karşısına çıkan mutlaka yok olur. Bir değişim rüzgarı bu tepeden tırnağa, bir dip dalgası bu. Bir halk hareketi bu. oldu bu iş. Yorgun adam gidecek, bu ülkenin başına taze bir kan gelecek” dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

'IŞİD bombacısı' sanık ilk duruşmada tahliye edildi Sokak röportajında ''Oyunuzu kime vereceksiniz ? '' sorusuna vatandaşın cevabı izlenme rekorları kırıyor .. Sanatçı Bülent Emrah Parlak, gençlere destek mesajı attı: 'İnsanlık Onuru İşkenceyi yenecek' NASA uzmanı: Türkiye’deki şiddetli hava olaylarının nedeni betonlaşma

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kemal Kılıçdaroğu, Anadolu Ajansının manipülasyon yaptığını belirterek dava açtı