Muharrem İnce: '' Referandumdaki numarayı yeniden yapacaklar.ne yaparlarsa yapsınlar kazanacağız''

5061 izlenme24 Haziran 2018
Reklamlar
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce YSK önünde açıklama yaptı:

Anadolu Ajansı bu seçimi belirlemeyecek, bu seçimi millet belirleyecek. Ne yaparlarsa yapsınlar kazanacağız. AA gidip Erdoğan'ın en yüksek oy aldığı yerlerden başlayıp numara çekeceğini, yanıltacağını hepimiz biliyoruz. Referandumdaki numarayı yeniden yapacaklar. Sandıkları asla terk etmeyiniz, ıslak imzalı tutanakları almadan sandık başından ayrılmayınız, tutanakları yetkililere teslim ettikten sonra seçim kurullarının önüne gidiniz.

YSK üyelerine tavsiyede bulunuyoruz sadece, görevinizi Anayasa'ya uyarak yapın, kimseden korkmayın. Herkesten çıkacak sonucu vakur, anlayışlı bir şekilde kabullenmelerini, herhangi bir taşkınlığa sebep vermemelerini rica ediyorum. Moral bozucu haberler inanılmasın. Kasıtlı olarak yapacaklar bunu."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Mobil internet paylaşımını da ücretli yaptılar Bir çiftçinin, ' Gençlere eski Türkiye'yi anlatın ' diyen Erdoğan'a cevapları 2012'de Kötü muamele gördüm diyerek ağladı 2018'de tam tersini söyledi Saraydaki resepsiyonun menüsü: Ejder Meyveli Smoothi, Efuli, Aloevera (Starex meyvesi eşliğinde)

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Akepe genel başkan yardımcısı, İşsiz olduğunu ifade eden genç vatandaşa “nasıl iş yok ya ? ” dedi