Sinan Ateş'in eşi: ''Katili herkes biliyor, Deliller Yok edildi''

505 izlenme 11 Nisan 2024
Reklamlar

Sözcü tv.ye konuşan Ayşe Ateş: Bence katili herkes biliyor. Bunu bu devletin, şerefli, namuslu hakimleri, savcıları, polisleri görevini hakkıyla yerine getirecek, ben başka kimseden bir şey beklemiyorum. Kimseden bana yandaşlık yapmasını da istemiyorum. Herkes görevini hakkıyla yerine getirsin, onlar söylesin. Ben kim olduklarını biliyorum, ama somut olarak delilleri gösteremem. Bunu ortaya koyacak olan kurumlar, kişiler, şahıslar var. Hatta benim bilmediklerimi de bulsunlar ve ortaya koysunlar."

“Serdar Öktem, bu davada kilit isim”

Tedirginliğimiz var mı, çok büyük tedirginliğimiz var. Bu kadar sessizlik, iddianamenin bu kadar uzun zamandır çıkmaması, “Acaba deliller karartılacak mı” hissi uyandırıyor. Serdar Öktem hastalanıp, hastaneye götürülünce üst düzey bir yöneticiyle görüştüğü iddiası var. Bunlar tabii ki duyduğumuzda tedirgin ediyor. Serdar Öktem, bu davada kilit isim. Efendim bir türlü telefonundaki şifre kırılamıyor, ne hikmetse.

“MHP’den hiçbir şey beklemiyorum”

Cumhurbaşkanına davanın çözülmesi için çağrıda bulunan Ayşe Ateş, “MHP’den hiçbir cevap da beklemiyorum, hiçbir şey beklemiyorum.”

"Ülkü Ocakları Genel Başkanı’nı güpegündüz sokak ortasında öldürmeye kim, nasıl cesaret eder?"

Ayşe Ateş, “Bu siyasi bir cinayet çok açık. Ülkü Ocakları Genel Başkanı’nı güpegündüz sokak ortasında öldürmeye kim, nasıl cesaret eder, sorgulanması gereken bu” diye isyan etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Provokatör tehdit etti: "Bu memleketten ya Kemalistler gidecek ya biz Mahmut Ustaosmanoğlu "Kızlar Ortaokul Lise ve Üniversiteye gitmez' Provokatör akit'in askerlere hakaret eden personeli sopalarla dayak yediğini iddia etti. Tunceli'nin belediye başkanı Fatih Mehmet Maçoğlu oldu