Sabah programında canlı yayında c..set buldular

1471 izlenme 15 Mayıs 2024
Reklamlar

Muğla'da 50 gün önce kaybolan Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut, Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak yardım istedi. Programın ardından Müge Anlı'nın baş başa görüştüğü Karabulut, cinayeti itiraf edip cesedin yerini söyledi. Karabulut'un tarif ettiği bölgeye giden muhabir ise taşların arasında cesedi görünce büyük panik yaşadı. 

22 Mart tarihinde ortadan kaybolan 52 yaşındaki Şaban Ataş'tan bir daha haber alınamadı. Kaybolma vakası Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ele alınırken, programa Şaban Ataş'ın eski eşi Emine Karabulut, çocukları ve akrabaları katıldı. İddialara göre programın ardından Müge Anlı'nın baş başa görüştüğü Emine Karabulut cinayeti itiraf ederek, cesedin yerini söyledi.  

 Bunun üzerine ekiplerle birlikte Müge Anlı'nın muhabiri de tarif edilen bölgeye gitti. Kısa bir çevre taramasının ardından Şaban Ataş'ın cansız bedenini bulan muhabir, büyük panik yaşadı. Yapılan incelemede üzeri taşlarla örtülmüş cesedin Şaban Ataş'a ait olduğu teyit edildi.

Kocam Şaban'ı en yakın arkadaşı olan sevgilim öldürdü" diyen Emine Karabulut, "Olay günü kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu" ifadelerini kullandı.  müge anlı 0  Karabulut'un ifadesinden yola çıkan polis, Sarıyer mevkisine gittiğinde üzeri taşlarla kapatılmış halde bir erkek cesedine ulaştı. Canlı yayında bulunan ceset herkesi şoke etti. Programdaki o anlar ise kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski akepe'li belediyeden aldığı fahiş reklam bedelleri dile getirilince yandaş hortumcu çıldırdı Altaylı O kadına cevap verdi: Uğruna savaşılacak vatan parçasında ille de yalı olması gerekmiyor! Kardeşini Ankara'da bir parka götüren genç gördüğü manzara karşısında şok olmuş: 'Şu an sinirimden ağlayacağım neredeyse' YİNE KENDİ KENDİNİ YALANLADI