Anasayfa
11 Nisan 2019 ( 3987 izlenme )
Reklamlar

Akepe genel başkanı Seçim Gecesi Neler Yaşamış neler

Türkiye yerel seçimlerde İstanbul’da yaşananları konuşurken, 31 Mart gecesi Tayyip Erdoğan’ın yaşadıklarına dair ilginç satırlar kaleme alındı.

Turktime yazarı Talat Atilla’nın köşesine taşıdığı iddialara göre Erdoğan seçim gecesi çok sinirlendi, kurmayları telefona çıkamadı.

Atilla yazısında Erdoğan’ın balkon konuşması için Akepe Genel Merkezi’ne geldiğinde de asansörde kaldığını ileri sürdü.

İşte Atilla’nın o yazısı: Yerel seçimlerde Ankara, İstanbul, Antalya gibi büyük illerin kaybedilmesinden sonra Erdoğan, siyasi hayatının en sıkıntılı dönemlerinden birisini yaşıyor. Aldığım net bilgilere göre Erdoğan, seçimden kısa süre önce de, seçim günü de oldukça sıkıntılı anlar yaşamış. Kendisine “Öndeyiz!” diyen anket firmasının suratına anket kağıtlarını fırlatmasından…

Aradığı genel başkan yardımcısının telefonuna çıkmamasına… Seçim gecesi asansörde kalmasına kadar… İşte ilk kez okuyacağınız, yüzde yüz gerçek, 15 gün içinde yaşanan, kısa metraj bir Erdoğan belgeseli…

ANKET KAĞITLARINI FIRLATTI!

Erdoğan, seçimden kısa süre önce beraber çalıştığı bir anket firmasının sahibinden il il anket sonuçlarını sorar. İlgili kişi anket sonuçlarını aktarırken Erdoğan, kendisine de sunulan kağıtları anket firmasının sahibinin yüzüne fırlatarak “Ankara, Antalya’da önde falan değiliz. Antalya’da 3 puan gerideyiz kalkmış bana anketçilik yapıyorsunuz!” diyerek öfkelenir. Yere saçılan anket kağıtlarını toplayan firma sahibi Erdoğan’ın akepe genel merkezindeki makam odasından izin isteyerek ayrılır.

ERDOĞAN’IN DİREKT ARADIĞI TELEFONU HAMZA DAĞ’IN SEKRETERİ AÇINCA!

31 Mart akşamı gelen seçim sonuçlarından yeterince memnun olmayan Erdoğan, sık sık kurmaylarını arayarak seçim sonuçlarıyla birlikte istatistik durumu da öğrenmek ister. Seçim gecesi aradığı kurmaylarından birisi de Akepe genel başkan yardımcısı Hamza Dağ olur. Erdoğan, direkt cep telefonundan arar ama ARGE Başkanı ve İzmir Milletvekili de olan Hamza Dağ telefonunu danışmanına yönlendirmiştir. Telefonu açan danışman, “Hamza durum nedir?” diyen sesin sahibini tanır!
Biraz da kekeleyerek “Buyurun efendim nasıl yardımcı olabilirim?” der. Bunun üzerine Erdoğan “Hamza’nın telefonu değil mi? Hamza nerede?” der. Danışmanın yanıt vermesine fırsat vermeden konuşmanın finalini yapar “Cumhurbaşkanına nasıl yardımcı olacaksın?”

ERDOĞAN SEÇİM GECESİ ASANSÖRDE KALDI!

31 Mart akşamı Erdoğan’ın başına gelenler bunlarla da sınırlı kalmaz. Seçim sonuçlarını İstanbul’dan izleyen Cumhurbaşkanı, gecenin ilerleyen saatlerinde balkon konuşması için Ankara’ya döner. Ankara’ya dönmeden önce kurmaylarına “Balkon konuşmasını yalnız yapacağım. Yanımda eşimden başka kimse olmasın!” talimatını iletir.

Erdoğan’ın Ankara’ya ayak bastığı saatlerde başta Ankara ve İstanbul olmak üzere bir çok ilde seçimin rengi de ortaya çıkmaya başladığı için Erdoğan gergindir. Gerginliğini tavan yaptıran başka bir gelişme de genel başkanı olduğu Akepe’de yaşar! Erdoğan balkon konuşması için bindiği genel merkez asansöründe mahsur kalır.

Arıza yapan asansörde 4 dakika mecburen kalan tayyip erdoğan'ın gerginliğin arttığını hisseden kurmay heyetinin her biri başka bir köşeye kaybolur…

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son yapılan çark akepe'lileri bile isyan noktasına getirdi. "Erdoğan, Afrin operasyonuna verdiğimiz açık destekten rahatsız" Mhp'li vekil, akepe'ye ve Erdoğan'a oy vermeyin çağrısı yaptı Yenilenecek seçimlerde kime oy vereceksiniz? sorusuna akepe'nin %65 oy aldığı ilçeden çok şaşırtıcı cevaplar