Süleyman Soylu’nun yalanı ortaya çıktı: İşte İmamoğlu’nun Avrupa Parlamentosu’ndaki konuşması

8669 izlenme05 Kasım 2019
Reklamlar
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sözcüsü, “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Avrupa Parlamentosu’ndaki konuşmasından bazı bölümler cımbızlanarak yapılan açıklamaların amacı bellidir. Tek işleri kara propaganda ve çarpıtma olan trol grupları ile işbirliği yapanlara yanıt olarak bu videoyu yayınlama zorunluluğu doğmuştur.” açıklaması yaptı.

Konuyla ilgili olarak Ekrem İmamoğlu, "Birincisi ben Strazburg’da Türkiye’yi nasıl anlattığımı çok iyi biliyorum, tamamı Youtube’da var. Bir iki kelimeyi bilgi edinip bunu söylemek sadece böyle araştırmadan lafını bilmeden bugün söylediğini yarın unutan kişiler ancak bunu yapabilir. 6-7 sene önce birini övüp bugün ona ancak tehdit savuranlar böyle hatalar yapabilir." diyerek akepe'li bakanın hakaretlerine cevap vermişti., İşte Ekrem İmamoğlu'nun avrupa parlamentosundaki konuşmasından bir bölüm

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Aylardır birbirleriyle didişen Erdoğan ile Akşener'in samimi pozları tartışma yarattı Suudi Arabistan'da ilginç bir defile Fatih Portakal, İsmet İnönü'ye atılan iftiraya sert çıktı Sokak röportajında , 80 yaşındaki vatandaşın Erdoğan'a sözleri sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor ..

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Meral Akşener: Megri megri ağlamadık! Osloda cıvık cıvık konuşmadık!