Anasayfa
14 Mart 2018 ( 6209 izlenme )
Reklamlar

Metin Uca: Biri insan artığı zavallıya söylesin Nazım'ın böyle bir dizesi yok

Nihat Doğan'ın Survivor'dan elendikten sonra yaptığı Nazım Hikmet çıkışına dikkat çeken Metin Uca, "Biri insan artığı zavallıya söylesin Nazım'ın böyle bir dizesi yok" dedi

Sosyal medya hesabından Metin Uca, şarkıcı Nihat Doğan'a ağır sözler söyledi.

Nihat Doğan Survivor yarışmasından elenmiş " Nazım Hikmet'in güzel bir sözü var, diyor ki; 'Ben elmayı sevdim, elma beni sevmedi" sözleriyle veda etmişti.

Metin Uca, Nihat Doğan'ın bu sözleri üzerinden ağır konuştu.

"Biri insan artığı zavallıya söylesin Nazım'ın böyle bir dizesi yok" diyen Metin Uca, "Şiirde 'Yani sen elmayı seviyorsun diye elmanın da seni sevmesi şart mı? Zühre Tahiri sevmeseydi hatta hiç sevmeseydi Tahir ne kaybederdi Tahirliğinden' diyor usta ozan. Nihat elma senden tiksinir bu bakımdan" ifadelerini kullandı.

Pazartesi akşamı ekranlara gelen Survivor'ın son bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden All Star takımı, eleme adayı olarak Nihat Doğan, Murat ve Damla'nın isimlerini verdi. Yapılan SMS oylaması sonrasında ise yarışmaya veda eden isim Nihat Doğan oldu.

Adaya veda eden Nihat Doğan'ın son sözleri ise şöyle oldu: "Survivor'u çok seviyorum. Yarışmayı çok seviyorum. Herkesin tatması gereken bir duygu. Çok istedim ama Nazım Hikmet'in güzel bir lafı var: Ben elmayı sevdim, elma beni sevmedi. Biz kadere tevekkül etmiş insanlarız. Öyle diyor Mevlana; "Kolum kırıldı diye üzülme Allah'ın sana kanat vermeyeceğini nereden biliyorsun?"

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

SP'nin Meral Akşener'e yaptığı teklif reddedildi, Akşener'in önerisi kabul edildi Yeni Türkiye'de Sıradan Bir Gün. Emniyetten taciz açıklaması: '' Babası fetö'cü '' PİŞKİNLİKTE SON NOKTA: Feto'ya neden 'Dön gel bu hasret bitsin?' demişler