Anasayfa
29 Ağustos 2021 ( 2060 izlenme )
Reklamlar

O Edepsiz Kadın Bakın Kim Çıktı

O KADININ ÇİRKEFLİK YAPTIĞI ANLAR ⬆ ⬆

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu,  Çorum’da esnaf ziyareti sırasında “nasılsınız, iyi misiniz” dediği kadından tepki görmüştü. 
Kılıçdaroğlu'nun çocuğuna dokunmasını istemeyen kadın, "Hadi yürü, yürü" diye bağırmıştı. 
Bunun üzerine Kılıçdaroğlu sessizce bölgeden ayrılmıştı.  

Görüntülerin ardından Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren kadının kim olduğu merak konusu oldu. 
Odatv, Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren kadının kim olduğunu öğrendi.  
Odatv'den Servet Seyfettin Mete'nin haberine göre; Kılıçdaroğlu’na sert çıkış yapan kadının Münüre Arıcı olduğu ve akp üyesi çıktığı öğrenildi. 

Münüre Arıcı’nın oğlu Birol Arıcı ise, Çorum merkez Karakeçili mahallesi AKP mahalle teşkilatında görev yapıyor.  

NE OLMUŞTU 
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz Perşembe günü Çorum’da yurttaşlarla bir araya gelmişti.   Çarşıda esnafı ziyaret eden Kılıçdaroğlu, yurttaşların sorunlarını dinleyip, sorularına yanıt vermişti. 

Çorum'da temaslarda bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bir kadının beklenmedik tepkisiyle karşılaşmış, Kılıçdaroğlu'nun, "Nasılsınız, iyi misiniz?" sorusuna “Çocuklarıma dokunma” diyerek yanıt veren kadın, CHP Lideri’nin arkasından da "Haydi yürü, yürü" diye bağırmıştı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

BEKÇİ TERÖRÜ. BU GÖRÜNTÜYE TEPKİ YAĞIYOR. Saadet Partisi Ordu Milletvekili adayı Muammer Bilgiç'den çok ilginç seçim filmi Emin Çapa: İşsizlik, kriz ve doların yükselmesinin tek sebebi Erdoğan’dır Yandaş Konuşmacı, Yaşar Okuyan örneği verince İsmail Saymaz öyle örnekler verdi ki