Anasayfa
17 Temmuz 2018 ( 2967 izlenme )
Reklamlar

Yeni kabineyi tebrik ettiler, Ümit Özdağ istifa etti

İYİ Partili Özdağ, Türk Ocakları'ndan istifa etti

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Türk Ocakları’ndan yeni kabineyi tebrik etmeleri gerekçesiyle istifa ettiğini açıkladı.


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ , Türk Ocakları’ndan istifa ettiğini açıkladı. Özdağ, Türk Ocakları’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan kabineyi tebrik etmesinden ötürü bu kararı aldığını açıkladı.

İstifasını, Twitter hesabından duyuran Özdağ, şu mesajı paylaştı: “Türk Ocakları Türkiye Cumhuriyetini kuran fıkrin ve kadronun merkeziydi. Bunu unutarak Erdoğan’ı tebrik etmek, Türk Ocağı ruhunu terk etmektir. Türk Ocakları tekrar Türk olana kadar Türk Ocakları’ndan istifa ediyorum.”

Özdağ, mesajının altına Türk Ocakları’nın resmi Twitter hesabından yapılan Erdoğan hükümetini kutlama mesajını da ekledi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

CHP’nin milletvekili adayları belli oldu İran'da bir genç kadın kameranın karşısında dans ettiği için tutuklandı .. Aldığı oy topladığı imzanın gerisinde kaldı "Erdoğan'a temizlikçi olurum" diyen akepe'li başkanın kızı akademisyen olarak atandı