Anasayfa
17 Temmuz 2018 ( 3027 izlenme )
Reklamlar

Yeni kabineyi tebrik ettiler, Ümit Özdağ istifa etti

İYİ Partili Özdağ, Türk Ocakları'ndan istifa etti

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Türk Ocakları’ndan yeni kabineyi tebrik etmeleri gerekçesiyle istifa ettiğini açıkladı.


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ , Türk Ocakları’ndan istifa ettiğini açıkladı. Özdağ, Türk Ocakları’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kurulan kabineyi tebrik etmesinden ötürü bu kararı aldığını açıkladı.

İstifasını, Twitter hesabından duyuran Özdağ, şu mesajı paylaştı: “Türk Ocakları Türkiye Cumhuriyetini kuran fıkrin ve kadronun merkeziydi. Bunu unutarak Erdoğan’ı tebrik etmek, Türk Ocağı ruhunu terk etmektir. Türk Ocakları tekrar Türk olana kadar Türk Ocakları’ndan istifa ediyorum.”

Özdağ, mesajının altına Türk Ocakları’nın resmi Twitter hesabından yapılan Erdoğan hükümetini kutlama mesajını da ekledi.Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Asgari ücret için bunları söylemişti: Beyefendiler beğenmiyor. Ya eline diline dursun Özdağ: Mültecilerle Ülkemizde İç Savaş Çıkaracaklar "Herkes unuttu ama akepe'nin Meclis'teki ilk grubu Saadet'ten transfer olan vekillerle kuruldu" Cumhuriyet tarihiyle alay ederek abdülhamid ile erdoğan arasındaki zamana duraklama devri dedi