Karşıtıymış gibi gözüktükleri akp'ye hizmette sınır tanımayan sözde gazeteciler.

1999 izlenme 30 Temmuz 2022
Reklamlar
Karşıtıymış gibi gözüktükleri akp'ye hizmette sınır tanımayan sözde gazeteciler.

Geçtiğimiz aylarda Halk tv.den kovulan kadın, Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı açıklamaların akp'den sızdırıldığını ileri sürerek yandaş medyada birinci haber oldu.
Aktrol söylemleriyle konuşan bu kişiler çeşitli kesimlerden tepki çekiyor.

İŞTE GELEN O TEPKİLERDEN BAZILARI

O hiç değişmedi. Gazeteci olmadı hiç bir zaman. İşi gücü şov yapmak, gündeme gelmekti. Her dedikoduya, sahte habere atlayıp habercilik elbisesi ile dolaştı bunca yıl. Halk TV'den gittiği gün çok sevinmiştim. Gitmesi için de bin mesaj gönderdim.  

Kıblesini şaşırmış Hangi bayrağa selam verdiği belli değil. Yanar dönermiş.  

Bir keresinde Halk TV’deyken kimseyi konuşturmayıp sırf kendisi konuşuyor diye seyircilerden sürekli aldığı eleştirilere cevap olarak, o günkü konuktan dagüç alıp seyirciye “Maaşımı siz mi veriyorsunuz!” diye çıkışmıştı. Bir daha hiç seyretmedim.  
 
Youtube kanalını takip ediyordum bıraktım takip eden herkes bıraksın nokta kadar  menfaat için virgül gibi eğilen insanlara hâzmedemiyorum  yazıklar  

Kılıçdaroğlu, 'Emeklilere 2 bayram primi vereceğim'  dediğinde , ' Nasıl verecekmiş, para nerde'  diyen de bendim zaten .sonra ne mi oldu !?

 Halk TV'den kovulduktan sonra CHP ye karşı yalan haberler üretmeye iftira atmaya başlamış! Yeni ve yandaş kanalın hayırlı olmasın dönek Özlem! 

Nifak tohumu serpmeye çalışıyo bu prenses maksat bizi birbirimize düşürmek! 

Bunlarla avunun. Kemal beyin dedikleri oldu mu. Bayram parası dedi oldu.

Erdoğan bile itiraf etmiş..  KYK borçlarının FAİZİNİ... Bay Kemal gibi cevap versem “Sildim gitti” derdim.. Ama ben; 82 milyonun hakkı için silmem diyor... BİR GAZETECİLİK yapsanız... Haberleri doğru verseniz!.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İlyas Salman: Yaşamım boyunca ilk defa düzenin sanatçısı olmadığıma pişman oldum. Düzenin sanatçısı olsam daha çok katkıda bulunabilirdim'' Yılmaz Özdil: '' Senin girenden haberin yok çıkandan nasıl olsun ? '' Bu ne yaman çelişki ? Önce '31 Mart'ta desteklediniz ama oylar biraz eksik kaldı' Yalan haberin duayen kanalı sürekli olarak Fox tv. ve Fatih Portakal'a saldırıyor