Anasayfa
26 Ağustos 2018 ( 281 izlenme )
Reklamlar

Bakan yardımcısı ''kazalarda artış yok'' derken kaza oldu

Anadolu Otoyolu Düzce Kaynaşlı çıkışı mevkisinde polis ekiplerinin 'kırmızı düdük' uygulamasına katılan İçişleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy "Trafik kazalarında önemli bir artış olmadı" dediği esnada yan yolda kaza oldu.
İçişleri Bakanı Yardımcısı Mehmet Ersoy, "Alınan önlemler sayesinde, trafiğe çıkan araç sayısının çoğalmış olmasına, bayramın uzun bir tatil dönemine denk gelmesine ve seyahat eden yolcu sayısının çok artmasına rağmen, trafik kazalarında önemli bir artış olmadı" açıklaması yaptı.

Bu açıklama sırasında yoldan geçen bir otomobil, yol kenarındaki kalabalıkta ne olduğunu anlamak için yavaşlayan bir sürücünün otomobiline arkadan çarptı.

Polis ekiplerinin müdahale ettiği kazada yaralanan olmadı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Abdüllatif Şener'den dehşete düşüren açıklamalar: 'Erdoğan kazanırsa bunlar olacak' Muharrem İnce Çorum'daki mitinginde , mitinglerini yayınlamayan TRT'ye çok ağır konuştu .. 3 bin imzada kalan Vecdet Öz, CHP'ye sitem etti : Benim Günahım neydi? Chp'ye Kumpas kaydı çıkınca montaj diyen Akepe'linin eşi 'Özel hayatın gizliliğini ihlal ' diye şikayetçi oldu