Anasayfa
18 Mart 2018 ( 220 izlenme )
Reklamlar

Metroda da birinci önceliğimiz en fazla oy aldığımız yerler olacak

akepe Arnavutköy olağan kongresi Binali Yıldırım'ın katılımı ile gerçekleştirilirken, Arnavutköy Kapalı Spor Salonunda yapılan kongreye, akepe'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da katıldı.


Programda bir konuşma yapan Uysal, "Arnavutköy, Başakşehirle beraber yeni ilçe olan ilçelerimizden birisi.Yeni ilçeler içerisinde baktığımız zaman gelecekte İstanbul'a en fazla mührünü basacak, yeni İstanbul dedirtecek ilçelerimizden birisi. Şu anda 3'üncü havalimanı ile başladı. Devamında Kanal İstanbul, devamında metro... Bunların bir kısmını biz yapacağız. Bir kısmını ilçe belediyemiz, bir kısmını büyükşehir belediyemiz, bir kısmını hükümetimizle yapacağız. Arnavutköy gelecekte ismi her ne kadar köy olsa da şu anda Bakırköy, Kadıköy neyse ondan daha önde olacak" dedi.

"ARNAVUTKÖY'DEN DAHA YÜKSEK OY BEKLİYORUZ"

Önceliklerinin, en fazla oy aldıkları yerler olacağını belirten Uysal, "Ak Parti kurulduğundan bugüne baktığımız zaman Arnavutköy oyu en fazla olan ilçelerimizden birisi. Sayın Başbakanın o konuda büyükşehir olarak Arnavutköy'e borcumuz olduğunu düşünüyorum.
Bizim şu anda birinci önceliğimiz metro. Metroda da birinci önceliğimiz en fazla oy aldığımız yerler olacak inşallah. Sultanbeyli, ihalesi yapıldı. İnşaatı devam ediyor. Bu yıl içerisinde de Vezneciler, Arnavutköy metrosunun ihalesini yaparız. Kongreler yenilenme diyorum. İnşallah bu yenilenme ile metro sözünü de verdik. Arnavutköy'den daha yüksek oy bekliyoruz diyorum" ifadelerini kullandı.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Seçimlerde usulsüzlük nasıl yapılıyor Bir vatandaştan Muharrem İnce'ye çok çarpıcı sorular Flash tv.den Amerika'ya psikolojik harekat: ' Ona milli içkimiz ayranı öğreteceğiz ' :) Orhan gencebay 'Olağanüstü görevleri yapmak için doğduğuna inanıyorum'