Anasayfa
28 Şubat 2018 ( 1590 izlenme )
Reklamlar

Orhan gencebay 'Olağanüstü görevleri yapmak için doğduğuna inanıyorum'

Erdoğan'ın doğum gününü kutlamaya giden ünlülerden Orhan gencebay'ın sözleri hülya koçyiğit'in ' fazlasıyla özgürlük var' sözlerini bile arattı.


 O. G. "Cumhurbaşkanımızın doğum gününü, sanatçı dostlarımızla hep beraber gönlümüzce kutladık. Önce kendisinden, kendilerine iyi bakmasını, iyi uyumasını, sakin ve sabırlı olmasını özellikle istiyoruz. 

Sağlığı önce kendisine, vatana, hepimize çok lazım. Kendilerinin 26 Şubat 1954 yılında 'Maksat vatansa gerisi teferruattır' diyerek olağanüstü görevleri yapmak için doğduğuna inanıyorum.

 Nice mutlu yıllara tüm sevdikleriyle, milyonlarca sevenleriyle ulaşmasını diliyor, doğum gününü en büyük sevgi ve saygıyla kutluyoruz" diye konuştu.Yavuz Bingöl de, "Hem Sayın Cumhurbaşkanımız'a nice nice uzun bir ömür dilemek için, hem ülkemizin içinden geçtiği şu dönemde birlik, beraberlik duygumuzu Reis'e hissettirmek, hem de ülkemizin, milletimizin, askerimizin ve zatı devletlerinin yanında olduğumuzu söylemek için yanına gittik. Çok mutlu oldu. 'Afrika ziyareti öncesi enerjimizi depoladık, hamdolsun' dedi" ifadelerini kullandı.

TATLISES: CUMHURBAŞKANIMIZ HEPİMİZİN ŞANSI, KIYMETİNİ BİLELİM

"Cumhurbaşkanımız'ın doğum günü sebebiyle yanında bulunma şerefine nail olduk" diyen oyuncu Burak Hakkı, "Allah, Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin. Kendisini böyle güler yüzlü ve kuvvetli görmek bizi çok mutlu etti. Bugün benim için çok özel bir gün" dedi.

İbrahim Tatlıses de, "Sayın Cumhurbaşkanımız hepimizin şansıdır, kıymetini bilelim. Allah ona uzun bir ömür nasip eylesin, onu başımızdan eksik etmesin" ifadelerini kullandı.

F. Tayfur ile Orhan Gencebay bir araya geldi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Tayyip geleceği için enkaz alanında Bekletilen yaralı konusunda yeni detaylar 'getireceğiz yaralıyı bekleyin' Erdoğan basın toplantısı sırasında uyudu BU DA OLDU! VALİLİKTEN 19 MAYIS YASAĞI Kemal Kılıçdaroğlu'na büyük edepsizlik