Anasayfa
30 Aralık 2018 ( 5325 izlenme )
Reklamlar

Şener Şen’den Metin Akpınar ve Müjdat Gezen yorumu

Sinema ve tiyatro oyuncusu Şener Şen, Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında başlatılan soruşturmalara ilişkin konuştu.

Hürriyet gazetesine bir röportaj veren Şen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Demokrasilerde bunlar hiç hoş şeyler değil. Neden? Demokrasilerde bütün yöneticiler eleştiriye hazırlıklı olmalı. Demokrasi yönetimi övmekten ibaret değildir” dedi.

Şen şu ifadeleri kullandı:

“Demokrasilerde bunlar hoş şeyler değil. Neden? Demokrasilerde bütün yöneticiler eleştiriye hazırlıklı olmalı. Ama eleştirenler de eleştirilerini demokrasi ortamına zarar vermeyecek biçimde yapmalılar. Demokrasi, yönetimi övmekten ibaret değildir. Silahlanıp sokağa dökülmedikçe her insan düşüncesini rahatlıkla söyleyebilmeli. Siyasiler de bunu hazmetmeli. Madem demokrasiyle yönetiliyoruz. Onun renkliliğine, çok çeşitliliğine siyasilerin hazırlıklı olması lazım, bunu sindirmeleri lazım.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Eski CHP'li vekil açıkladı, kurultay için kaç imza teslim edildi? AKP'li bakan , yabancı muhabirin sorduğu soru karşısında bakın nasıl çaresiz kaldı :) Lastik satıcısının Güler sabancı'ya büyük isyanı Saadet Partisi ve CHP ittifakını anlamayanlara Erbakan Hoca ders verir gibi anlatıyor ..