Anasayfa
22 Şubat 2018 ( 2118 izlenme )
Reklamlar

Sevilen sanatçı Volkan Konak'a, sahne aldığı barda, "Sen vatan hainisin" diyen bir kişi ateş açtı

Ünlü şarkıcı Volkan Konak'a, İstanbul Ataşehir'de sahne aldığı barda, "Sen vatan hainisin" diyen bir kişi ateş açtı. Konak saldırıyı yara almadan atlatırken, ateş açan kişi bar korumaları tarafından vurularak yakalandı. Saldırganın silahından çıkan kurşunun tavana isabet ettiği belirlendi. 


Ünlü şarkıcı Volkan Konak’a Ataşehir’de bir eğlence mekanında bir kişi tarafından ateş açıldı. Silahtan çıkan kurşun tavana isabet ederken şüpheli ayağından vuruldu.

Olay, Ataşehir Barbaros Mahallesi’nde Volkan Konak’ın sahne aldığı eğlence mekanında yaşandı. İddiaya göre S.D. isimli bir kişi, ‘Sen vatan hainisin’ diye bağırdıktan sonra ateş etti. Saldırgan S.D.’nin silahından çıkan kurşunun tavana isabet ettiği belirlendi. Olayda Konak yara almazken, ateş eden S.D eğlence mekanı korumaları tarafından ayağından vurularak etkisiz hale getirildi. S.D. tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. 

Volkan Konak, katıldığı programlarda Nazım Hikmet'in eserini böyle seslendiriyordu

Olayın ardından gece saatlerinde görüşlerine başvurulan Volkan Konak olayın kendisiyle ilgisi olmadığını ifade etti.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yarbay Mehmet Alkan bu sözleri nedeniyle iktidarın sürekli hedefinde Yaptırım kararı alan ABD, gül ve soylu'nun mal varlıklarına el koydu Binali Yıldırım'ın vatandaşla yaptığı konuşma sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor :) Bir vatandaştan Muharrem İnce'ye çok çarpıcı sorular