Yandaş, Hırsızlık Yaparken Güvenlik Kamerasına Yakalandı

49521 izlenme 14 Nisan 2024
Reklamlar
Yandaşın Hırsızlık Yaparken görüntüleri ortaya çıktı. 

 Aralık 2021’de İstanbul Kemerburgaz Göktürk’teki restoranda geçtiği öğrenilen olayda yandaşın on civarında insanın bulunduğu aynı grubun içerisindeki Ufuk Enginler isimli kadının çantasından para aldığı görülüyor.  

Edinilen bilgilere göre, yandaşla aynı masada oturan Enginler, restorantın giriş bölümünün olduğu yere çantasını bırakıyor. 
Her akşam tv.lerde yandaşlık yapan şahıs, Ufuk Enginler arkasını dönüp gidince çantadan paraları alıp cebine koyuyor. Aldığı paranın ise 700 dolar olduğu iddia edildi.  

Aktarılanlara göre, parasının çantada olmadığını anlayan Ufuk Enginler restorantın kameralarının kontrol edilmesini isteyince olayın farkına varıyor.  
Kamera kayıtlarının incelendiğini öğrenen yandaş, iddiaya göre Enginler’e parasını yolluyor ama Enginler parayı geri almıyor.  yandaşın bunun üzerine daha büyük bir para teklifinde bulunduğu ve Enginler’in bu teklifi de kabul etmeyince tehdide varan sözlere maruz kaldığı belirtildi.
SON GELİŞME

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin eski basın danışmanı, gazeteci Metin Özkan’ın restoranda yemek yediği bir kadının çantasından para aldığı iddia edilen görüntüler paylaşılmıştı. soruşturma kapsamında verdiği ifadede para değil puro kutusunu aldığını söyledi. Özkan “Bu durumun beni susturmak, tarafıma itibar suikasti yapmak için terör örgütleri tarafından birileri kullanılarak yapıldığı kanaatindeyim” dedi. 


Bunlar da İlginizi Çekebilir

iBRAHİM TATLISES'İN YALANI ORTAYA ÇIKTI Soru Bahçeli'nin İşine Gelmeyince Gazeteciye Zor Kullandılar. Ekrem İmamoğlu, deprem sonrası yaşanan bilinmeyenleri ve almaya başladıkları önlemleri anlattı CHP'li vekil Ali Mahir Başarır, Boğaziçi Köprüsüne astıkları dev "128 milyar dolar nerede" pankartının görüntüleri paylaştı.