Anasayfa
17 Aralık 2020 ( 1261 izlenme )
Reklamlar

Bazı Belediyelerde İyi parti ile Akp işbirliği

Belediyede iyi parti ve Akp iş birliği:
Sözcü yazarı Necati Doğru, iyi Partili Aytun Çıray'ın partisine yaptığı 'belediye' eleştirisini yazdı.

iyi Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, Ankara'da meclis üyesi partililerin Akp ile iş birliği yaptığını ifade ederek "Belediyelerde bize neler oluyor?" diye sormuştu.

Sözcü yazarı Necati Doğru bugünkü köşesinde bu konuya yer vererek, "Kıskanç, güvensiz, takıntılı, biraz da patolojik ve hastalıklı aşklar işte böyle başlar" yorumunu yaptı.

Necati Doğru şunları yazdı:

iyi Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray, bir hastalıklı aşkın başlamakta olduğunu haber verip “Belediyelerde bize neler oluyor?” diye sordu.

Ankara'da eski Belediye Başkanı Melih Gökçek'in döneminde Atatürk Orman Çiftliği arazisi üzerine yaptırılan “Çelik Kafes Projesi” TMMOB'nin başvuruları sonucu 7 kez mahkeme kararıyla durdurulmuştu.

Aytun Çıray'ın açıklamasına göre, bu proje iyi Parti Belediye Meclisi üyeleri ile Akp'li üyelerin bir araya gelmesiyle 8. Kez onaylandı.

Aynı şekilde Menemen Belediyesi'nde de “başkan vekilliği oylamasında” iyi Partili üyeler, Akp'li adaya oy verdiler. Kıskanç, güvensiz, takıntılı, biraz da patolojik ve hastalıklı aşklar işte böyle başlar. Unutma!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Temel karamollaoğlu'ndan akepe'ye 'Abd şakşakcılığını bırakın' Sundance Film Festivali'nde Dünya Sineması Büyük Jüri Ödülü, Türk filmi 'Kelebekler'in oldu Mansur Yavaş: Bu yaşıma kadar haram yemedim, haram yemeye de yedirmeye de niyetim yok İstanbul'u Yunan'lılara teslim ettik diyen akepe'li kadın