Anasayfa
29 Mart 2018 ( 4741 izlenme )
Reklamlar

Restoran sahibinden öğrencileri duygulandıran sürpriz

Sosyal medya kullanıcısı Kadir Y. , yemek siparişi verdiği yerden beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı.

Bir restorandan lahmacun siparişi veren Kadir Y., sipariş notuna da “ Merhaba, evde 5 öğrenciyiz. Vize haftası başladı, neredeyse uyumadan sınavlara çalışıyoruz. Kişi başı 3 lahmacun sipariş edecektik ama paramız bu kadarına yetti (bursun yatmasına daha çok var), mümkünse 2 tane daha rica ediyoruz” ifadelerini ekledi.

Kadir Y. restoran sahibinden beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı. Restoran sahibi, öğrencilerin sipariş ettiklerine ek olarak 7 tane daha ilave yaparak 7 tane de tatlı ekledi. Restoran sahibi siparişle birlikte not da göndererek "Benim oğlan da başka şehirde okuyor. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Siz bu memleketin geleceğisiniz. Tatlınızı da yiyin benden. Zihin açar." sözleriyle öğrencilere başarılar diledi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Meral Akşener: Sizin ittifakınız; Andımıza karşı olanların, Tabelalardan T.C.’yi kaldıranların . . Fatih Portakal, Ekranlara çıkmasını istemeyenlerin olduğunu belirterek İş bankası konusunda eleştirdi Kılıçdaroğlu, erdoğan'a 9 soru yöneltti '' Tarımı bitir ve tarım ürünleri ithal et diyen dış güçler miydi '' Erdoğan ile ilgili öyle bir şey söyledi ki