Anasayfa
29 Mart 2018 ( 4722 izlenme )
Reklamlar

Restoran sahibinden öğrencileri duygulandıran sürpriz

Sosyal medya kullanıcısı Kadir Y. , yemek siparişi verdiği yerden beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı.

Bir restorandan lahmacun siparişi veren Kadir Y., sipariş notuna da “ Merhaba, evde 5 öğrenciyiz. Vize haftası başladı, neredeyse uyumadan sınavlara çalışıyoruz. Kişi başı 3 lahmacun sipariş edecektik ama paramız bu kadarına yetti (bursun yatmasına daha çok var), mümkünse 2 tane daha rica ediyoruz” ifadelerini ekledi.

Kadir Y. restoran sahibinden beklemediği bir sürpriz ile karşılaştı. Restoran sahibi, öğrencilerin sipariş ettiklerine ek olarak 7 tane daha ilave yaparak 7 tane de tatlı ekledi. Restoran sahibi siparişle birlikte not da göndererek "Benim oğlan da başka şehirde okuyor. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Siz bu memleketin geleceğisiniz. Tatlınızı da yiyin benden. Zihin açar." sözleriyle öğrencilere başarılar diledi.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Muharrem İnce'nin canlı yayında okuduğu şiir sosyal medyada izlenme rekorları kırıyor Muharrem İnce'nin Kastamonu'daki mitinginde Erdoğan'a yaptığı gönderme herkesi kahkahaya boğdu :) Uğur Dündar'dan Muharrem İnce'ye sitem! ‘ Muharrem İnce'den erdoğan'a; 'Sen nasıl bir çakma ustasın ki çıraktan kaçıyorsun ?